עורך דין גירושין

רגע לפני איתור עורך דין גירושין, חשוב להבין כיצד עורכי דין גירושין יכולים לסייע, מה תפקידם כולל וכמה עולים שירותיהם של אנשי מקצוע אלו. מאחר שהשירותים המשפטיים השונים עשויים להיות יקרים, חשוב להבין מראש לאיזה כיוון הולכים וכמה יעלה כל שירות בכיס. 

בעוד שרוב האנשים חולמים על נישואין מאושרים לאדם אחד עד שנות הזקנה, בפועל, הסטטיסטיקה מצביעה על אחוזי גירושין גבוהים אשר נעים בין כ-28% – 29% בישראל. מתוך כ-52,000 – 53,000 זוגות שמתחתנים בארץ, כ-15,000 עתידים להתגרש ע"פ סטטיסטיקה זו. כאשר הגירושין עולים בשיח, לא פעם, תהייה מלווה לאותו שיח גם מחלוקת כזאת או אחרת (או מחלוקות ברבים). זה הרגע לאתר עורך דין גירושין מומלץ לסוג המקרה והסכסוך.  

למה צריך עורך דין גירושין?

מלבד החלטת הגירושין עצמה, שכמובן מצריכה ייעוץ וליווי משפטי, עו"ד גירושין יכול לסייע גם במקרים הבאים:

  • עזרה בהבנת הזכויות המשפטיות של המתגרשים בישראל
  • סיוע בהבנת עלויות הכרוכות בגירושין 
  • מתן הסבר לגבי נקודות זיכוי במס הכנסה לגרושים 
  • ניהול משא ומתן בתהליך גישור או בבית המשפט 
  • ניסוח הסדרי מזונות 
  • ניסוח של הסדרי אפוטרופסיות 
  • טיפול בכל הניירת הדרושה והנלווית למחלוקות משפטיות בנישואין 
  • ליטיגציה (ייצוג) בבתי המשפט לענייני גירושין ובבית הדין הרבני 
  • גישור בין בני זוג שמעוניינים להתגרש 

במה עוד עו"ד גירושין מסייע וכיצד לאתרו? 

מלבד מורכבויות משפטיות אלו שצוינו לעיל, עורכי דין גירושין מסייעים גם במקרים בהם יש צורך ליישב סכסוכי משמורת שונים, ובאופן כללי, עו"ד אלו מגנים על האינטרסים של לקוחותיהם. ידוע כי סכסוכי משמורת הם אף פעם לא נוחים או נעימים, אלא מלווים לא פעם בתסכול, זעם ועצבים בין בני הזוג. 

מכיוון שמדובר במחלוקות מורכבות, חשוב לאתר עורך דין גירושין אשר מכיר במורכבויות העדינות והרגישות המאפיינות את תהליכי הגירושין. במילים אחרות, חשוב לאתר עו"ד שיש אתו או איתה "קליק" מקצועי ואישי טוב. כך ניתן לאתר עורך דין שיהיה לא רק מקצועי, אלא גם מכיל וקשוב לצרכי הלקוח. 

כמה עולה עו"ד גירושין?

בכל תביעה, מחלוקת או סכסוך משפטי ישנן הוצאות משפטיות אחרות, כאשר ברוב המקרים עלות עורך דין תימדד לפי סוג התיק וגובה סכום התביעה. בתוך כך, עלויות עורכי דין לעולם אינן זולות, מה שעשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים לבין עשרות אלפי שקלים או יותר. 

כדי לאתר עו"ד אטרקטיבי במחיר אבל גם מקצועי בשירותיו, ההמלצה הכי גורפת היא לקבל או לחפש המלצות מחברים, בני משפחה, קולגות בעבודה וכו'. המציאות היא, שכ-2 שליש מהאנשים באוכלוסייה הסתייעו או שקלו להסתייע בשירותיו של עורך דין גירושין. אם כך, למצוא המלצות זו פעולה די פשוטה, מה שאפשר גם לעשות אונליין בכמה דקות בודדות.  

לסיכום, משרדנו כלים שלובים מרכז גישור למשפחה, מעניק ייעוץ וסיוע משפטי בכל הנוגע להליך גישור גירושין. במידה והחלטתם להתגרש ויש ילדים ורכוש על הפרק, אנו מזמינים אתכם לנסות לעשות זאת בדרכי נעם, יחד נגבש הסכמות אשר יטיבו עם שני הצדדים הן בהיבטים הכלכליים – פיננסים והן בהיבטים כגון הסדרי ראייה, משמורת על הילדים ודמי מזונות. לתיאום שיחת ייעוץ / פגישת היכרות התקשרו אלינו לטלפון 053-3431831