מרכז הגישור

נעים מאוד, אנו איריס אלקוצר וסיגל עזריה-תמיר, מגשרות מוסמכות, המנהלות במשותף מרכז גישור לגירושין, עורכות דין העוסקות בתחום דיני המשפחה, המקרקעין והמשפט המסחרי.

מרכז הגישור הוקם מתוך רצון לעזור לזוגות לשמור על היחסים במשפחה ולשתף פעולה כהורים גם לאחר פירוק הזוגיות, ומתוך ההבנה שגישור הוא הדרך הטובה ביותר לפתרון מחלוקות, והגעה להסכמות הנוגעות לגירושין, או לשלום בית.

בהמשך לכך אף בחרנו שלא לעסוק כלל בליטיגציה בענייני גירושין, בה הצורך לשכנע בצדקת כל צד, מלבה את האיבה בין הצדדים, שבסופו  של דבר פוגעת בהם, ויותר מכל פוגעת בילדים. 

גישור בשניים

לגישור בשניים יתרונות רבים מעצם המומחיות הכפולה, מגוון הדעות, ואפילו הזמינות הרבה יותר. אנחנו אוהבות לעבוד יחד, לבדוק ביסודיות ולעומק את הדברים מכל הזוויות ולערוך סיעור מוחות מפרה. בנוסף, כשיש שתי מגשרות בחדר, יש יותר סיכוי להתאמה ולחיבור טוב עם הצדדים וההליך נחווה על ידיהם כמאוזן ואובייקטיבי יותר.

מרכז גישור

אנחנו עובדות בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע ובהם מטפלים, יועצים לכלכלת משפחה, אקטוארים, שמאים ועוד. כמו כן, במידת הצורך, אנו גם מפנות את הצדדים לייעוץ משפטי אצל עורכי דין משפחה, בכדי שיבינו את זכויותיהם לפי חוק, לפני שיחתמו על ההסכם.

הרקע המקצועי שלנו

הניסיון הרב שלנו במשפט מסחרי ודיני מקרקעין מאפשר לנו לבחון בעין מקצועית את ההיבטים הכלכליים של ההסכם, להציע פתרונות יצירתיים לחלוקת הרכוש תוך צמצום חבויות המס, ולהפנות את הצדדים לייעוץ משפטי של מומחים, כאשר אנו מזהות שהדבר נחוץ.  

המומחיות שלנו

תהליך הגישור מלווה פעמים רבות בהרבה מאוד רגשות ותחושות, כמו: פגיעות, אשמה, חרדות כלכליות, וחוסר אמון בצד השני ולעיתים, כדי להפחית את ההתנגדויות הצדדים ואת התבצרותם בעמדותיהם, נדרש לסייע להם לעבור תהליך.

כמגשרות, זהו המקום בו אנו מביאות לידי ביטוי את הניסיון, הגישה והמיומנויות שלנו – בשאלת השאלות הנכונות, בשיקוף של זווית הראיה של כל אחד מהצדדים, בהקשבה, בהכלה, באמפטיה ובאסרטיביות. כל הכלים המקצועיים האלו מאפשרים לנו להחזיר למרכז השיח את טובת הילדים, לנהל את אי ההבנות ללא התלהמות, ולפתור את המחלוקות באמצעות הידברות.

אנחנו רואות בגישור לגירושין שליחות, מתייחסות בחרדת קודש לאחריות המופקדת בידינו, ומחויבות להוביל את הצדדים להסכם שייטיב איתם, ובמיוחד עם הילדים, בתהליך מכבד שיסייע להם להמשיך ולשתף פעולה, גם בהמשך.

עומדים להתגרש? אנו מכירות ומבינות היטב את הקשיים והבלבול שאתם חווים בתקופה הזו.

בואו נדבר ונספר לכם יותר על התהליך.

לתיאום שיחת ייעוץ / פגישת היכרות התקשרו אלינו לטלפון 053-3431831